Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetelt!

Toitumisjuhis – Kui palju peaks sööma sinu lemmikloom?

Internetist leidub palju erinevaid toitumisjuhiseid lemmikloomadele. Esmasel loomaomanikul võib segadust tekitada, kui palju peaks tema lemmik sööma ühes päevas. Eriti segadust võib tekitada see, et sinu koer või kass teeb kurvad silmad, mis jätab mulje, et tal on kõht tühi. Aga see on petlik! 

toitumisjuhis
Raske on “ei” öelda, kui ta vaatab sind nii!

Erinevatel loomadel on erinevad vajadused, toidu kogus sõltub looma suurusest, eluviisist ja muust. Toome välja mõned tegurid, mida peaksid arvestama loomale süüa andes. 

Vanus: Kassipojal või kutsikal on erinev toitumisharjumus, kui täiskasvand kassil või koeral.  

Kaal: Kui sinu loom ei ole ideaalkaalus, siis peate kohandama tema toidu kogust vastavalt arsti soovitusele. 

Aktiivsus: Kass või koer, kes on päeva jooksul aktiivsem ja mänguhimulisem, vajab rohkem toitu, kui see, kellele meeldib rohkem diivanil lesida. 

Toa- või õuekass: Toas elavad kassid vajavad vähem toitu, kui õuekassid, kuna nemad liiguvad rohkem ning külmemal ajal vajab õuekass samuti rohkem kaloreid.  

Toitumisjuhis – Kui palju peaks sööma sinu lemmikloom?

Soovituslik on jälgida toidupakendil olevat toitumisjuhist, sest seal peab tootja välja tooma õiged päeva normid tervele koerale või kassile. Näiteks, Piper kuivtoidu toitumisjuhendi järgi pead 5 kg kaaluvale koerale päevas andma 100g krõbinaid ning 3 kg kaaluvale kassile pead andma Piper kassitoitu kanaga 100 g 2,5 pakki päevas.

PIPER KUIVTOIDU TOITUMISJUHEND 

toitumisjuhis piper täistoit veiselihaga täiskasvand koertele

 

PIPER MÄRGTOIDU TOITUMISJUHEND

toitumisjuhis piper kassitoit kanaga

Kindlasti on oluline meeles pidada, et looma toitmisel peab jälgima toidu toiteväärtust, et tagada sinu lemmikloomal hea tervis.  

Tahame, et sinu kass või koer saaks kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid kätte enda söögist ning sellepärast olemegi otsustanud pakkuda enda tootevalikus erinevaid lemmikloomatoite brändidelt mis on tehtud kvaliteetsetest koostisosadest, pidades silmas meie kõigi lemmikute tervist. 

Vaata lähemalt kodulehelt! 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Liitu uudiskirjaga
Jälgi meid sotsiaalmeedias

Püsikliendile alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader