Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetest!

Algus

Zaba Lemmikloomapoe laopood

Zaba Lemmikloomapood sai maagilisel kuupäeval, 22. veebruaril 2024, juba 7-aastaseks! Zaba Lemmikloomapoe asutajaks on Kersti Sild, kelle isiklikust loost saigi kõik alguse. Kogu Kersti pere on alati olnud suur lemmikloomade ja eriti koerte armastaja ning seega otsustati ühel päeval endalegi koer võtta.

Mõni aeg hiljem selgus aga, et nende koeral on toiduallergia. Kuna koer oli suurt kasvu ja loomaarstide poolt soovitatud toidud olid väga kallid, hakati iseseisvalt lahendusi otsima ning jõutigi Poola lemmikloomatoidu lipulaeva Dolina Noteci juurde. Mõne aja möödudes hakkasid koera toiduallergia sümptomid kaduma ning koer muutus palju energilisemaks, rõõmsamaks ja elujõulisemaks.

Siis tekkiski mõistmine, kui oluline on pakkuda oma lemmikule täisväärtuslikku ja õiget toitu, mis oleks just temale sobilik. Nii otsustatigi hakata Dolina Noteci suurepärased tooted ka Eestisse tooma, et ka teised lemmikud saaksid kvaliteetset toitu mõistliku hinnaga ning sellega oligi Zaba Lemmikloomapoele algus tehtud!

Missioon

Meie missioon on pakkuda kõikidele lemmikloomadele ainult kvaliteetset ja täisväärtuslikku toitu, et nad oleksid tervemad ja õnnelikumad. Iga lemmik peab saama korralikku toitu!

Kuidas me seda teeme?

„Meie rõhk on olnud märgtoidu maaletoomisel ja usume, et märgtoidu osakaal lemmikloomatoidus peaks olema oluliselt suurem kui kuivtoidul. See on ka üks põhjuseid, miks hakkasime just Dolina Noteci brändi Eestis esindama. Krõbinaid on mugav anda, aga see pole loomale nii kasulik. Selle trendi muutmine võtab aga paraku aega ja nõuab inimeste teadlikkuse tõstmist.

Kui ei oleks Zaba Lemmikloomapoodi, ei oleks Eestis ka Piperit. Ma arvan, et võime end pidada üheks kiiremini arenevaks ja kasvavaks lemmikloomabrändiks Eestis.“

Kuidas meid leida?

Tänaseks päevaks on Zaba Lemmikloomapood tuntud oma kvaliteetsete koera– ja kassitoitude poolest. Meie tooteid on võimalik osta e-poest, suurematest jaekauplustest üle kogu Eesti ning ka meie Tartus asuvast laopoest. Lisaks toidule pakume ka teisi koertele ja kassidele mõeldud lemmikloomatarvikuid.

DOLINA NOTECI 

Ettevõte, kelle brändi ja tooteid Zaba Lemmikloomapood Eestis esindab, arendab pidevalt uusi tooteid ja kasutab uut teadusuuringutel põhinevat infot. Neil on vahendeid ja energiat, et areneda ning ajaga kaasas käia. Dolina Noteci tootmishoone asub Poola ühes looduskauneimas kohas Dolina Noteci Wielkopolska orus – heinamaade, metsade ja järvede vahel. Just sealt piirkonnast valitakse toitudesse ka parimad, kohalike põllumeeste toodetud juur- ja puuviljad. Samuti pannakse suurt rõhku lihatoodete valikule, kasutades ainult kohalike tunnustatud ettevõtete toodangut. Dolina Noteci meeskond peab väga oluliseks eelkõige lemmikloomade rahulolu, seetõttu täiustataksegi pidevalt retsepte ning töötatakse välja uusi lemmikloomatoite ja maitseid.

Oleme väga uhked, et meil on võimalus pakkuda Eesti lemmikloomadele nii head ja kvaliteetset toitu!

Püsikliendile
alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader