Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetelt!

See pole tavaline lemmikloomatoit!

 

Miks see on supertoit? Mis üldse on õhuga kuivatatud toit? Kas see on sama, mis kuivtoit? Kas see on täisväärtuslik lemmikloomatoit või lihtsalt snäkk?

See pole kuivtoti! Tegemist on aeglaselt õhu käes kuivatatud kroketitega.

Esmalt on vaja teada, et kuivatatud toit EI OLE kuivtoit. Tegemist ei ole lihtsalt tavalise lemmikloomatoiduga ning peamised erinevused on koostises, tootmismeetodis ja välimuses. Õhuga kuivatatud toidu puhul ei ole tegemist graanulitega, vaid hoopis kroketidega, mis koosnevad värskest lihast, rupsist ning puu- ja juurviljadest, mida kombineeritakse ja täiendatakse linaseemnete või spirulinaga. Lisaks on tegemist toiduga, kus kasutakse inimestele mõeldud koostisosi.

Supertoit – mis see on?

Dolina Noteci õhuga kuivatatud supertoidud sisaldavad nii liha kui ka rupsi. Aga see, mis muudab selle toidu supertoiduks, tõstes toiteväärtust, on just spirulina lisamine. See on aitab kaasa kassi või koera ainevahetuse protsessides ning tagab õige verefunktiooni, tänu raua sisaldusele. Spirulina pakatab ka erinevatest antioksüdantidest ja n-3 rasvhapetest. Lisaks annab supertoidule lisaväärtust Uus-Meremaa rannakapride lisamine, mis aitab taastada liigeseid ning omab positiivset mõju nahale. Samuti lisatakse lemmikloomatoitu ka õllepärmi, mis stimuleerib kasulike bakterite teket seedetraktis, toetades seeläbi organismi immuunsust. Tänu B-vitamiiniele aitab toit tagada närvisüsteemi korrektset toimimist.

Supertoidus on värsked juur- ja puuviljad (nt: aroonia, spinat, banaan, apelsin) ning palju muid erinevaid bioloogiliselt aktiivseid ühendeid ja maitsetaimi. Kõik need aitavad kassi või koera toitumist muuta mitmekesisemaks. Supertoit aitab ka kaasa õigele ja tervislikule lemmiklooma arengule ning selle Dolina Noteci supertoidu pidev tarbimine pärsib põletikuliste haiguste teket.

Kuidas õhuga kuivatatud toitu valmistatakse?

Kroketid on tehtud lihast ja rupsist, köögiviljadest, puuviljadest ja muudest väärtuslikest lisanditest, mida kuivatatakse sooja õhu käes. Tänu sellele säilitab lemmikloomatoit loomuliku maitse ja aroomi. Õhuga kuivatamine on alternatiiv erinevatele tehnoloogilistele protsessidele. Madalal temperatuuril õhuga kuivatades, dehüdreeritakse varem töötlemata tooraine, mis aitab tagada toidu kõrge kvaliteedi, vastupidavuse ja ohutuse. Kuivatatud toidus on ühendatud tavaline kuivtoit ja selle krõmpsuv koostis ning märgtoit ja selle maitse – millele ei suuda vastu panna mitte ükski kass ega koer!

Miks valida kuivatatud lemmikloomatoit?

Dolina Noteci lemmikloomatoit
Dolina Noteci lemmikloomatoit

Dolina Noteci õhu käes kuivatatud lemmikloomatoit on huvitav ja kaasaegne alternatiiv enda koera või kassi igapäevases toidulauas kasutatavatele ravitotiudele. Nende vaieldamatu eelis on töötlemata liha, puu- ja juurviljade toorainel põhinev retsept, mis varustab lemmikuid kõigi vajalike toitainete ja vitamiinidega. Väga oluline ja uuenduslik aspekt on kahtlemata ka tootmismeetod, milleks on toote aeglane kuivatamine sooja õhu käes. Selline valmistamise viis ei taga mitte ainult vastupidavust ja bioloogilist ohutust, vaid eelkõige aitab säilitab selle kõige parema – aroomi ja maitse. Aga ole ettevaatlik! Pärast Dolina Noteci supertoidu proovimist ei taha enamus lemmikuid enam midagi muud peale selle süüa!

 

Dolina Noteci lemmikloomatoit on saadaval Zaba Lemmikloomapoes. Tahame, et sinu kass või koer saaks kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid kätte enda söögist ning sellepärast olemegi otsustanud pakkuda enda tootevalikus erinevaid lemmikloomatoite bärndidelt, mis on tehtud kvaliteetsetest koostisosadest, pidades silmas meie kõigi lemmikute tervist.

Tutvu lähemalt Dolina Noteci supertoiduga siin.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Liitu uudiskirjaga
Jälgi meid sotsiaalmeedias

Püsikliendile alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader