Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetelt!

3 viga, mida saad vältida koera pesemisel!

Koera pesemine

Koera pesemine on oluline osa tema heaolust! See aitab hoida karva puhtust ning naha tervist. Lemmiku pesemise sagedus sõltub mitmest tegurist, näiteks tõust ja aktiivsusest. Soovituslik on pesta koera paari kuu tagant (pikakarvaline koer) või siis, kui ta on must (lühikarvaline).

3 peamist viga, mida saad vältida koera pesemisel:

1. Vale šampooni kasutamine

Nii nagu inimestel on erinevad juuksetüübid, siis ka koertel on erinevad karvkatted! Mõni koer vajab rohkem niisutust, teisel on karmim karv jne. Õige koerašampooni valimisel arvesta oma koera vajadusi ning loe šampooni omadusi ja koostisosi.

Näiteks Zaba lemmikloomapoe valikus on KOON sarja šampoonid, mis on valmistatud Eestis ja sisaldavad ainult looduslikke koostisosi:

  • Avokaado-lavendli šampoon 300 ml – tundlikule nahale
  • Kookosõli-piparmündi šampoon 300 ml – pikakarvalisele
  • Kanepiõli-rosmariini šampoon 300 ml – niisutav ja põletikuvastane

koerašampoon tundlikule nahaleKoerašampoon pikakarvaliselePõletikuvastane koerašampoon

 

2. Üleliia premeerimine

Kui sinu koerale ei meeldi pesemine, siis omanikuna tahad automaatselt teda lohutada maiusega, kuid selleks on kindel aeg. Soovituslik on koera premeerida alles siis, kui pesemine on läbi. Sel viisil mõistab koer, et hea käitumise eest saab ta maiuse.

3. Vabalt kuivamine

Peale pesu on oluline koera kuivatamine ja kammimine, sest siis muutub tema karv siidiseks ja pehmeks. Vabalt kuivamine võib jätta koera karva sassis ja põhjustada ärritust. Kasuta käterätti ning kammi koera karv hoolikalt läbi, et vältida pusade tekkimist.

Koera pesemine

 

Koera pesemine võib olla meeldiv kogemus nii sulle kui sinu lemmikule, kui väldid neid kolme peamist viga. Õige šampooni valimine, premeerimise ajastamine ja korralik kuivatamine tagavad, et su koer on õnnelik ja terve.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Liitu uudiskirjaga
Jälgi meid sotsiaalmeedias

Püsikliendile alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader