Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodatest!

dol1800x930px

Dolina Noteci – lemmikloomatoidu rajaja …

Wielkopolska provintsi põhjapoolses osas, kohe kõrgeima künka Debowa Gora kõrval, picturesque maakohas, “Dolina Noteci” – asub üks Euroopa modernsemaid lemmikloomatoidu tootmisettevõtteid. Ettevõtte nimi ei peegelda vaid ta maalist asukohta, vaid ka ettevõtte tegevust, milleks on armastusega tervisliku ja põhjalikult kombineeritud lemmikloomatoidu valmistamine. Lemmikloomatoit koosneb parimatest toormaterjalidest, kõrgkvaliteediga produktidest ning kohalike varustajate värskest puu- ja juurviljast. Tänu puhtale regioonile ja loodusele rahuldab Dolina Noteci’s valmistatud toit ka kõige komplitseeritumaid maitsemeeli. Kõige olulisem on aga see, et tervet protsessi saab vaadelda ükskõik kes, kuna rajatis on spetsiaalselt mugandatud külastamiseks lemmiklooma armastajatele.

Kõik vaid Presidendi pärast …

Dolina Noteci teab, kuidas hoolitseda koera maitsemeele eest – nad teevad seda kõige paremini, kuna brändi nägu, samal ajal ka toidu kvaliteedi kontrollija, on president – firma koer. Rühm spetsialiseeritud tehnikuid jälgivad toidu retsepte, nende maitset ning kasulikku mõju koera organismile. Mitte keegi teine ei valva seda nii hästi kui Dolina Noteci meeskond – ta osaleb tähtsatel koosolekutel, saadab töötajaid tööreisidel ning isegi töötajate tutvumisüritustel nagu kanuuga sõitmisel ning väliraja võidusõitmistel.

800x930px_hycel
800x930_a…bo-Dolina-Noteci-to-nie-tylko-karma

… sest Dolina Noteci ei ole vaid lemmikloomatoit

Dolina Noteci on bränd, kelle jaoks on tervisliku ja aktiivse elustiili propageerimine oluline – seepärast on neil ka järgmised meeskonnad: jalgpall – Dolina Noteci jalgpalli meeskond, võidusõit – Dolina Noteci ralli meeskond, ning koera-kelgutamise maailma meistrivõistlusi sponsoreerivad – Igor Tracz ja Dolina Noteci võidusõidu meeskond. Tootemärgi filosoofia osad on tervislik eluviis ning füüsiline tegevus. Kogu Dolina Noteci meeskond tõestab, et nad pole vaid parimad lemmikloomatoidu valmistamises. Kõigil aladel saavutab Dolina Noteci meeskond kõrgeid tulemusi.

Kvaliteet räägib iseenda eest

Positsioon, mille Dolina Noteci on saavutanud Poolas, on lubanud brändil ka välismaa turgudele suunduda. Seda Poola lemmikloomatoitu võib leida ka Saksamaa, Rumeenia, Belgia, Kreeka, Venemaa ning Läti poeriiulitelt… ning sellega nimekiri veel ei piirdu. Firma laiendamine on toonud endaga ka kaasa kasvu produktsiooni võimekuses; seega ennustab firma järgmiseks aastaks märkimisväärset ekspordi kasvu. Ekspordiproduktide lipulaev on Piper’i sortiment, kus on esindatud üksik-valkudega nii juunior kui ka seenior lemmikloomatoidud. Selle sortimendi laiendamine on jätkuv ning valmistaja hoolitseb pidevalt selle arengu ning rikastamise eest nii uute maitsetega kui ka funktsionaalsete toitudega.

jakosc_800x930
800x930_produkty (1)

Vali parim

Valmistaja lipulaeva sortiment Poola lemmiklooma turul on Dolina Noteci Premium. Kasutades ära lemmikloomatoidu valmistamiskoha lähedalt saadud tooteid, kasutab firma just Poola puu- ning juurvilju, mille on hoolega kultiveerinud ning korjanud Notec Valley (Poola keeles – Dolina Noteci) farmerid, kelle põllud on firma läheduses. Tänu nende koostööle saab Dolina Noteci kindel olla, et nende toit sisaldab vaid parimat. Hoolikalt valitud kõrgkvaliteediga liha koostisosad koos värskete Poola puu- ja juurviljadega garanteerib kõrgeima kvaliteediga toidu valmistamise.

Me mängime ausat mängu

Dolina Noteci, usaldusväärse firmana teavitab avameelselt oma kliente toodete koostisest. Lemmikloomatoidu sildid sisaldavad detailset informatsiooni koostisosade, analüütiliste koostisosade ning lisatud söödalisandite kohta, mida on kasutatud toidu valmistamise protsessis. Dolina Noteci on üks vähestest ettevõtetest, kes teeb oma produktide uuringute tulemused avalikuks tarbijatele, et tagada nii palju informatsiooni kui võimalik toitaine väärtuste kohta. Polanowos paiknev Dolina Noteci lemmikloomatoidu tehasel on väga hästi arenenud netivõrgustik, mis jaguneb üle terve riigi. See võimaldab ettevõttel ulatuda suurema hulga tarbijateni. Mis puudutab aga Poola turgu, keskendub ettevõte kahele jaotuskanalile: toidu- ning lemmikloomapoed. RAFI sortiment, mille kvaliteet on sama kõrge kui turuliidritel, on mõeldud toidupoodidesse. “Aina rohkem on tarbijaid, kes toetavad Poola ökonoomiat ning hindavad just fakti, et Dolina Noteci on valmistatud Poolas,” kommenteerib Krzysztof Kubicki, Dolina Noteci müügivaldkonna mänedžer.

800x930_Gramy-fair
800x930_Z-dbałością-o-klienta

Hoolitusesga tarbijatele

Järgides uusi trende on Dolina Noteci ka avanud online poe. Kõik, kes otsustavad osta lemmikloomatoitu internetist, võivad olla kindlad professionaalsele teenusele. Kavatsuskirjad, vidinad koerte omanikele, sagedased tasuta kingitused, mis on lisatud tellimustele, ning individuaalne suhtlus iga kliendiga on omadused, mis eristavad Dolina Noteci netipoodi teistest. Kolmapäeviti tehtud tellimustel ei lisandu tellimiskulud. Peale lemmikloomatoidu on netipoe valikus ka hulgaliselt Wahl’i ning Reliq’i eksklusiivseid lemmiklooma hooldustooteid. Netipood on disainitud spetsiaalselt nii, et lihtsutada klientide oste – tänu lisatud eksperite nõuannetele teemal looma toitlustamine, ei tohiks lemmiklooma omanikul olla mingit probleemi õige toidu valmisega. Igal lemmiklooma omanikul on ka võimalus küsida nõustamist Dr. Jacek Wilczakilt – looma toitumisala ekspert, kui on soovi hankida individuaalset konsultatsiooni, mis puudutab looma toitumiskava.

preloader